BROŞÜR KİRLİLİĞİ

BROŞÜR KİRLİLİĞİ

“ALACALILAR HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

“ALACALILAR HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

GAZETECİLER FATİH ARSLAN’I ZİYARET ETTİ

GAZETECİLER FATİH ARSLAN’I ZİYARET ETTİ

“ALACA İÇİN, HİZMET İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”     

“ALACA İÇİN, HİZMET İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”     

ŞALTU MAZBATASINI ALDI

ŞALTU MAZBATASINI ALDI

Kavuncu: “Alaca’ da yüreklere dokunmaya gayret ediyoruz”
Kavuncu:  “Alaca’ da yüreklere dokunmaya gayret ediyoruz”

Geçtiğimiz günlerde Alaca’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hasan Algül ve Mustafa Kılıç, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam ve bir çok partili AK Parti Çorum […]

Geçtiğimiz günlerde Alaca’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret esnasında Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hasan Algül ve Mustafa Kılıç, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam ve bir çok partili AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’ya eşlik etti.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu pazarcı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kavuncu daha sonra çarşı esnafınıda ziyaret ederek hayırlı çalışmalar diledi.
Erol Kavuncu, ” Alaca’ da yüreklere dokunmaya esnafımızın hemşerilerimizin dertleriyle dertlenip mutluluklarına ortak olmaya taleplerini alıp gidermeye gayret ediyoruz. Alacalı esnafımızla hasbihal ederek herdaim yanlarinda, bir ve beraber olduğumuzu ifade ettik” açıklamalarında bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz