COŞGUN DENİZHAN  MAHALLESİ’ne  TEKRARDAN ADAY

COŞGUN DENİZHAN MAHALLESİ’ne TEKRARDAN ADAY

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’yı geliştirmek için adayım”

“Alaca’yı geliştirmek için adayım”

Kurt Milliyetçi Hareket Partisi’nden Alaca Belediye Meclisi’ne Aday Adayı oldu

Kurt Milliyetçi Hareket Partisi’nden Alaca Belediye Meclisi’ne Aday Adayı oldu

“ÇORUM’U VE ÇORUMLULARI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIM”
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 6 Kasım 2018 - 15:01:05
“ÇORUM’U VE ÇORUMLULARI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIM”

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç yeni göreve atanmasına ilişkin bir veda mesajı yayınladı. Kılıç mesajında şunları keydetti; Saygıdeğer Çorumlular ve mesai arkadaşlarım, devlet büyüklerimizin takdir ve tensipleri ile yeni görevime atanmış bulunuyorum. Gerek İçişleri Bakanlığı Merkez Teşkilatı, gerekse Valilik gibi önemli bir göreve bizi uzun yıllar halka hizmet için görevlendiren Sayın Cumhurbaşkanıma şükranlarımı sunuyorum.Görev değişimi nöbet […]

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç yeni göreve atanmasına ilişkin bir veda mesajı yayınladı.

Kılıç mesajında şunları keydetti;

Saygıdeğer Çorumlular ve mesai arkadaşlarım, devlet büyüklerimizin takdir ve tensipleri ile yeni görevime atanmış bulunuyorum. Gerek İçişleri Bakanlığı Merkez Teşkilatı, gerekse Valilik gibi önemli bir göreve bizi uzun yıllar halka hizmet için görevlendiren Sayın Cumhurbaşkanıma şükranlarımı sunuyorum.Görev değişimi nöbet değişimidir. Devletimiz çok güçlü kuralları olan bir devlettir. Kamu hizmetinde, devlet hizmetinde nöbet sürekli tutulmaz değiştirilir. Bu, devletimize yeniden kan vermek can vermek içindir. Nöbet tutanların bir sonraki görevlere daha hazır hale gelmesi içindir.

Bir sefere çıkmışız. Yoldayız. Önemli olan bu yolda iz bırakmak gönüller yapmaktır. Her adımımızı bu anlayışla attık. Yetkilerimizi cesur ve adil bir şekilde kullandık. Vatandaşa karşı görevli olduğumuzu asla unutmadan bu yolda yürüdük ve yürümeye devam edeceğiz.

Şehrimizin ekonomik, sosyal, eğitim, sağlık, turizm ve birçok alanda hak ettiği noktalara gelmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak güzel işlere imza attık. Elde edilen başarı arkadaşlarımın başarısıdır. Görev süremizde yaptığımız ve yapmaya çalıştığımız bütün işlerin, Çorum için faydalı olacağı düşünülen hizmetler olduğundan emin olmanızı isterim. Bizden nöbeti devralacak meslektaşımızın bu görevi daha üst noktalara taşıyacağından kuşkum yoktur.

Makamlar gelip geçicidir, önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Bu duygularla buradaki görevimden ayrılarak bundan sonra da milletimize ve ülkemize hizmet etme yolunda çalışmaya devam edeceğim.Çorum’u ve Çorumluları hiçbir zaman unutmayacağım.

Tüm Çorumlu hemşerilerime ve mesai arkadaşlarıma helallik dileğiyle arzı veda ediyorum.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz