COŞGUN DENİZHAN  MAHALLESİ’ne  TEKRARDAN ADAY

COŞGUN DENİZHAN MAHALLESİ’ne TEKRARDAN ADAY

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’yı geliştirmek için adayım”

“Alaca’yı geliştirmek için adayım”

Kurt Milliyetçi Hareket Partisi’nden Alaca Belediye Meclisi’ne Aday Adayı oldu

Kurt Milliyetçi Hareket Partisi’nden Alaca Belediye Meclisi’ne Aday Adayı oldu

ALACA TSO BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU.
ALACA TSO BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU.

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, 21  Ekim Dünya Gazeteciler Günü  dolayısıyla basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Alaca TSO binasında  verilen kahvaltıya Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Günser ŞİRİN , Başkan Yardımcısı Osman Tanlı Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kellegöz  ,Fatih Mehmet Bulut ve Oda Genel Sekreteri Fatih Arslan ile ilçemizde yerel gazete sahipleri […]

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, 21  Ekim Dünya Gazeteciler Günü  dolayısıyla basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Alaca TSO binasında  verilen kahvaltıya Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Günser ŞİRİN , Başkan Yardımcısı Osman Tanlı Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kellegöz  ,Fatih Mehmet Bulut ve Oda Genel Sekreteri Fatih Arslan ile ilçemizde yerel gazete sahipleri ve çalışanları katıldı. Samimi ortamda yapılan kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Günser ŞİRİN  21 Ekim 2018 dünya gazeteciler gününü kutlayarak , oda olarak yapılan tüm etkinliklerine katılım sağlamalarından dolayı basın mensuplarına ayrıca teşekkür etti.

Başkan ŞİRİN , gazetecilerin kamuoyuna haber, bilgi akışını zamanında ve tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunlara ayna tutmak, kısık seslerin sesini kitlelere duyurmak için gece gündüz demeden, zaman zaman çok zor şartlar altında çalıştığını belirterek, basın mensuplarının dünyanın en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini ifade etti.

ŞİRİN , “Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek emek veren; uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakarca çalışarak gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan, özellikle ilçemizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminin tanıtılmasında aktif olarak görev alan tüm kıymetli basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum”  dedi.

Başkan ŞİRİN  ayrıca  akredite oda olarak akreditasyon sürecinde yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için tüm karar alıcıların bir araya gelerek ilçemizin 5 ,10 ve 15 yıllık planlarının oluşturulması gerektiğini ve stratejik planların hazırlanması gerektiğini belirtti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz