DEPREM OLDU !

DEPREM OLDU !

Bağışıklık sistemini bu besinlerle güçlendirin!  ÇOCUKLARA ÖZEL 9 DOĞAL BESİN

Bağışıklık sistemini bu besinlerle güçlendirin! ÇOCUKLARA ÖZEL 9 DOĞAL BESİN

Hitit Angels Çorum’u gururu

Hitit Angels Çorum’u gururu

VALİLİKTEN FIRSATÇILARA UYARI

VALİLİKTEN FIRSATÇILARA UYARI

“Belediye Ekipleri’ne Teşekkür Ederiz

“Belediye Ekipleri’ne Teşekkür Ederiz

“HİZMETTE HIZ SINIRINI AŞIYORUZ”
“HİZMETTE HIZ SINIRINI AŞIYORUZ”

İtimat Sürücü Kursu yine bir yenilikle sürücü adaylarının karşısına çıkıyor. İtimat Sürücü Kursu Sahipleri Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu 2018 yılını ehliyet yılı ilan ettiklerini belirttiler. Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu düzenledikleri kampanya ile ilgili, “Çağın beklentilerine uygun, firmanın misyonunu destekleyen izlerin hakim olduğu, modern çalışmalar ortaya   çıkarmak bizim ilk kuralımızdır. Alaca’da her zaman […]

İtimat Sürücü Kursu yine bir yenilikle sürücü adaylarının karşısına çıkıyor. İtimat Sürücü Kursu Sahipleri Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu 2018 yılını ehliyet yılı ilan ettiklerini belirttiler.

Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu düzenledikleri kampanya ile ilgili, “Çağın beklentilerine uygun, firmanın misyonunu destekleyen izlerin hakim olduğu, modern çalışmalar ortaya

 

çıkarmak bizim ilk kuralımızdır. Alaca’da her zaman yeniliğin ve hizmetin peşinde olduk. Bu çizgide bir kampanya düzenledik. 2018 yılında kursumuzdan ehliyet almaya hak kazanan kursiyerlerimiz arasından yapacağımız  çekilişle sürpriz hediyeler dağıtıyoruz” açıklamalarında bulundular.

Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu kampanyaya katılımın 10 Aralık tarihine kadar devam edeceğini belirterek, ” Son günü beklemesinler kontenjanlar dolabilir.Ehliyet almayı erteleyenler hem ehliyet alacak hem de çekilişe katılacak. Biz hizmeti ön planda tutarken müşteri memnuniyetinide göz önünde bulunduruyoruz. Trafikte hız sakıncalı ama biz hizmette hız sınırını aşıyoruz” ifadelerine yer verdiler.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz