Alaca İyi Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Coşkun Oldu

Alaca İyi Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Coşkun Oldu

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAYIM

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAYIM

COŞGUN DENİZHAN  MAHALLESİ’ne  TEKRARDAN ADAY

COŞGUN DENİZHAN MAHALLESİ’ne TEKRARDAN ADAY

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“HİZMETTE HIZ SINIRINI AŞIYORUZ”
“HİZMETTE HIZ SINIRINI AŞIYORUZ”

İtimat Sürücü Kursu yine bir yenilikle sürücü adaylarının karşısına çıkıyor. İtimat Sürücü Kursu Sahipleri Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu 2018 yılını ehliyet yılı ilan ettiklerini belirttiler. Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu düzenledikleri kampanya ile ilgili, “Çağın beklentilerine uygun, firmanın misyonunu destekleyen izlerin hakim olduğu, modern çalışmalar ortaya   çıkarmak bizim ilk kuralımızdır. Alaca’da her zaman […]

İtimat Sürücü Kursu yine bir yenilikle sürücü adaylarının karşısına çıkıyor. İtimat Sürücü Kursu Sahipleri Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu 2018 yılını ehliyet yılı ilan ettiklerini belirttiler.

Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu düzenledikleri kampanya ile ilgili, “Çağın beklentilerine uygun, firmanın misyonunu destekleyen izlerin hakim olduğu, modern çalışmalar ortaya

 

çıkarmak bizim ilk kuralımızdır. Alaca’da her zaman yeniliğin ve hizmetin peşinde olduk. Bu çizgide bir kampanya düzenledik. 2018 yılında kursumuzdan ehliyet almaya hak kazanan kursiyerlerimiz arasından yapacağımız  çekilişle sürpriz hediyeler dağıtıyoruz” açıklamalarında bulundular.

Mustafa Tosuncu ve Vedat Mutlu kampanyaya katılımın 10 Aralık tarihine kadar devam edeceğini belirterek, ” Son günü beklemesinler kontenjanlar dolabilir.Ehliyet almayı erteleyenler hem ehliyet alacak hem de çekilişe katılacak. Biz hizmeti ön planda tutarken müşteri memnuniyetinide göz önünde bulunduruyoruz. Trafikte hız sakıncalı ama biz hizmette hız sınırını aşıyoruz” ifadelerine yer verdiler.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz