Alaca İyi Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Coşkun Oldu

Alaca İyi Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Coşkun Oldu

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAYIM

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAYIM

COŞGUN DENİZHAN  MAHALLESİ’ne  TEKRARDAN ADAY

COŞGUN DENİZHAN MAHALLESİ’ne TEKRARDAN ADAY

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

GÜNEŞ OFSET MATBAA, REKLAMCILIK SEKTÖRÜNDE HİZMET VERECEK
GÜNEŞ OFSET MATBAA, REKLAMCILIK SEKTÖRÜNDE HİZMET VERECEK

Alaca’da uzun yıllardır faliyet gösteren Güneş Ofset Matbaa reklam alanında hizmet vermeye başladı. 2010 yılından beri Alaca halkına hizmet vermeye devam eden Güneş Ofset  Matbaa sahibi  Çınar Yeşilbaş konu ile ilgili bir açıklama yaparak, ” Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle […]

Alaca’da uzun yıllardır faliyet gösteren Güneş Ofset Matbaa reklam alanında hizmet vermeye başladı. 2010 yılından beri Alaca halkına hizmet vermeye devam eden Güneş Ofset  Matbaa sahibi  Çınar Yeşilbaş konu ile ilgili bir açıklama yaparak, ” Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır. Biz bu işi yıllardır tasarlıyoruz şimdi ise yeni bir yüzle yeni bir imajla reklam sektöründe Alacalı hemşerilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yeşilbaş, ” Her türlü tabela, totem, duba, bayrak, cam ve araba yazıları, trafik ürünleri, broşür ve promosyon ürünlerinizi  biz yapmaya hazırız. Deneyimli ekibimizle birlikte, tasarımlarımızı da Alaca halkının hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Biz burdayız firmaların herzaman yanındayız. Çalıştığımız şirketleri, firmaları tüm ayrıntılarıyla inceler, sektör analizi yaparız. Kurumsal kimliği oluştururken yaptığımız tüm araştırmaları sentezler ve şirketi en iyi temsil edecek renk karması eşliğinde, dikkat çekici logo tasarımlarını hayata geçiririz.Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Kalite ve deneyimi tek çatı altında birleştirdik. Alaca halkının desteğini bekliyoruz ” ifadelerine yer verdi.

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz