DEPREM OLDU !

DEPREM OLDU !

Bağışıklık sistemini bu besinlerle güçlendirin!  ÇOCUKLARA ÖZEL 9 DOĞAL BESİN

Bağışıklık sistemini bu besinlerle güçlendirin! ÇOCUKLARA ÖZEL 9 DOĞAL BESİN

Hitit Angels Çorum’u gururu

Hitit Angels Çorum’u gururu

VALİLİKTEN FIRSATÇILARA UYARI

VALİLİKTEN FIRSATÇILARA UYARI

“Belediye Ekipleri’ne Teşekkür Ederiz

“Belediye Ekipleri’ne Teşekkür Ederiz

Kavuncu: “Alaca’ da yüreklere dokunmaya gayret ediyoruz”
Kavuncu:  “Alaca’ da yüreklere dokunmaya gayret ediyoruz”

Geçtiğimiz günlerde Alaca’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hasan Algül ve Mustafa Kılıç, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam ve bir çok partili AK Parti Çorum […]

Geçtiğimiz günlerde Alaca’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret esnasında Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hasan Algül ve Mustafa Kılıç, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam ve bir çok partili AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’ya eşlik etti.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu pazarcı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kavuncu daha sonra çarşı esnafınıda ziyaret ederek hayırlı çalışmalar diledi.
Erol Kavuncu, ” Alaca’ da yüreklere dokunmaya esnafımızın hemşerilerimizin dertleriyle dertlenip mutluluklarına ortak olmaya taleplerini alıp gidermeye gayret ediyoruz. Alacalı esnafımızla hasbihal ederek herdaim yanlarinda, bir ve beraber olduğumuzu ifade ettik” açıklamalarında bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz