Alaca İyi Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Coşkun Oldu

Alaca İyi Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Coşkun Oldu

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAYIM

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAYIM

COŞGUN DENİZHAN  MAHALLESİ’ne  TEKRARDAN ADAY

COŞGUN DENİZHAN MAHALLESİ’ne TEKRARDAN ADAY

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Mahallem İçin Elimden Geleni Yapacağım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

“Alaca’ya hizmet için adayım”

Kavuncu: “Alaca’ da yüreklere dokunmaya gayret ediyoruz”
Kavuncu:  “Alaca’ da yüreklere dokunmaya gayret ediyoruz”

Geçtiğimiz günlerde Alaca’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hasan Algül ve Mustafa Kılıç, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam ve bir çok partili AK Parti Çorum […]

Geçtiğimiz günlerde Alaca’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret esnasında Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hasan Algül ve Mustafa Kılıç, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam ve bir çok partili AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’ya eşlik etti.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu pazarcı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kavuncu daha sonra çarşı esnafınıda ziyaret ederek hayırlı çalışmalar diledi.
Erol Kavuncu, ” Alaca’ da yüreklere dokunmaya esnafımızın hemşerilerimizin dertleriyle dertlenip mutluluklarına ortak olmaya taleplerini alıp gidermeye gayret ediyoruz. Alacalı esnafımızla hasbihal ederek herdaim yanlarinda, bir ve beraber olduğumuzu ifade ettik” açıklamalarında bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz